Rezervasyon
0 252 616 80 08

Bölge Hakkında


Ölüdeniz    
Açık deniz dalgalarına kapalı olduğu için çarşaf gibi dümdüz bir denize sahip olan ve bu nedenle de Ölüdeniz adıyla anılan yurdumuzun bu cennet köşesi,ülkemizin dünyada en çok tanınan tatil beldelerinden birisidir.Fethiye`ye 15 km mesafede olan Ölüdeniz`e çam ağaçları ile kaplı,inişli çıkışlı yollardan varılır.


Kaya Köy
Eski adı Levissi olan Kayakö,Likyalılar döneminde  Karmilassos`un karşısındaki tepenin eteklerinde kurulmuş olan bir yerleşim bölgesidir.Türk ve Yunan hükümetleri arasında imzalanan Lozan anlaşması gereği yapılan nüfus değişimi sonucunda,Kayaköy`de yaşayan rum halkı ile Batı Trakya`da yaşayan Türk halkı karşılıklı olarak yer değiştirmişlerdir.

Saklı Kent    
Ak dağ`ın eteklerinde bulunan ve kelimenin tam anlamı ile doğa harikası olan saklıket kanyonu`na Fethiye-Antalya karayolu üzerinde bulunan Kemer Beldesi`nden sağa dönüp21 km ilerlerseniz ulaşmış olursunuz.Saklıkent`in en önemli özelliği binlerce yıl evvel jeolojik bir çatlama ile oluştuğu tahmin edilen kanyonun burada bulunmasıdır.


Hisarönü
Fethiye`den Ölüdenize giderken dik rampanın sonunda Ovacık ve Hisarönü sizi karşılar.Yaz akşamlarının serin sığınağı olan Hisarönü,Fethiye`den daha serin ve nem oranı daha düşük olduğu için bir eğlence ve yerleşim merkezi haline gelmiştir.Eğlence mekanları,Alışveriş yerleri ve restoranların bolca bulunduğu bu yerde canınız hiç sıkılmaz.

Göcek    
Türkiye’nin güneybatısında yer alan Göcek, Muğla ili Fethiye ilçesine bağlı küçük bir sahil kasabasıdır. 1980'li yılların başına kadar küçük ve sessiz bir köy olan Göcek Türkiye'deki turizm bilincinin gelişmesiyle keşfedilmiş ve bu tarihten sonra hızla büyümüş ve bölgedeki önemi artmıştır.


Yaka Park
Tlos Antik kenti`nden bir km daha yukarı çıkacak olursanız doğal su kaynaklarının inasn eli ile bir sanat eserine dönüştürüldüğü Yaka Park`a rastlarsınız.Asırlık çınar ağaçları arasında kurulmuş olan yer sofralarında doğal ortamda pişen saç ekmeği,tereyağı bal zeytin,köy yumurtası ve köy peynirinden oluşan sabah kahvaltısının dayanılmaz tadına varmak isteyenler için ideal bir yerdir

Online Rezervasyon Formu